444 6 207 Yardım
100 TL ÜZERİNE ÜCRETSİZ KARGO ÜCRETSİZ İADE TÜM ÜRÜNLERDE
TR / TL

Dil Değiştir

Kur

0 Ürün

BÜYÜK BEDEN ABİYE

Hayallerinizi özgür bırakın.

Sonraki 40 Ürünü Göster

Büyük Beden Abiye

En Modern Büyük Beden Abiye

      Abiyefon büyük beden olmanın şık giyinmek için bir engel olmadığını düşünüyor. En şık abiye modelleri Abiyefon modelistleri tarafından zayıf gösteren hileli çizgiler ile birleştirilip hem olduğunuzdan zayıf hem de modern bir görünüme sahip olmanıza olanak  sağlıyor. Gecenin en şık bayanları arasında  yer almaya hazır mısınız? Peki o zaman öncelikle vücudunuzu iyi tanıyın! Göğüs bölgeniz vücut oranınıza göre daha geniş ise v yakalı derin dekolteli abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz, sütyen kesiminin vurgulandığı modellerden kesinlikle uzak durmalısınınz. Degaje yaka bir model tercih edebilirsiniz ancak yaka derinliğine çok dikkat etmeniz gerekmekte. Basen bölgenizle ilgili bir sıkıntınız varsa giyeceğiniz elbise kumaşına göre mutlaka ve mutlaka içinize bir koruyucu ya da korse kullanmalısınız. Büyük beden abiye elbise modellerinden üst bedenden alt bedene doğru koyulaşan rekler tercih edebilirsiniz. Kalça kısımdaki desen cep gibi ayrıntılardan kaçınmalı ve olabildiğince topuklu ayakkabı giyerek geniş kalçaları dar gösterebilirsiniz. Baseni aynı zamanda karın bölgesini saklamak istiyosanız V yaka göğsün hemen altından aşağıya doğru genişleyen anvelop abiye elbise tercih ederek şıklık yarışında ön sıralarda olabilirsiniz. Ayrıca şal ya da şık bir kolye ile dikkatleri üst bölgeye çekmek en kolay hilelerden biri. Abiyefon büyük beden abiye elbise koleksiyonu vücut ölçülerine göre kolaylıkla değerlendirebileceğiniz binlerce büyük beden abiye elbise modeline ev sahipliği yapıyor.

      Üstelik 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonuz ücretsiz. Ayrıca Satın almış oldunuz ürünü  olurda beğenmezseniz 7(yedi) iş günü içersinde ücretsiz olarak iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Abiyefon 128bit SSL sertifika ve 3D secure güvenlik sistemine sahiptir. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamalayabilirsiniz.

      Abiyefon  genç, dinamik ve yaratıcı ekibi ile hayatınızın en önemli ve romantik günü için heyecanınıza ve sabırsızlığınıza ortak olmak için burda. Keyifli alışverişler!

İşleminiz Yapılıyor......