444 6 207 Yardım
100 TL ÜZERİNE ÜCRETSİZ KARGO ÜCRETSİZ İADE TÜM ÜRÜNLERDE
TR / TL

Dil Değiştir

Kur

0 Ürün

Hakkımızda

Türkiye'nin Lider Abiye Sitesi

Firmamız, 2005 yılında, giyim sektörüne Fark&Fark ismi altında giriş yapmış, çeşitli şehirlerde mağaza açmış, merkezi Denizli'de bulunan bir moda firmasıdır. Abiyefon; Haziran 2012'de, Türkiye'nin abiye sektöründeki marka açığının kapatılması ve Türkiye'nin en iddialı abiye giyim markası olma amacıyla kurulmuştur. Moda tasarımcılarının yaratmış olduğu en özel modelleri, internet üzerinden Dünya'nın tamamı ile paylaşabilmek ve onlara ulaştırılabilmek için Haziran 2013'te " abiyefon.com "u yayına başlamıştır.

 

Güvenli Alışveriş

Sitemiz veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Abiyefon.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan abiyefon.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Canlı Destek, Facebook, Whatsapp, Twitter, Pinterest , Google+ ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo ücreti ödemezsiniz.

İletişim

Adres  : Fark ve Fark Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Sümer Mah. Ankara Bulvarı No:109/1-1 Merkezefendi/DENİZLİ/TURKİYE
Müşteri Hizmetleri     : 444 6 207

Whatsapp     : 0530 085 6420