Yardım 0850 259 6207
TR / TL

Kur

Teslimat Ülkesi Değiştir

0 Ürün

Hakkımızda

Türkiye'nin Lider Abiye Sitesi

Firmamız, 2005 yılında giyim sektörüne giriş yapmıştır. Abiyefon; Haziran 2012'de, Türkiye'nin en iddialı abiye giyim markası olma amacıyla kurulmuştur. Moda tasarımcılarının yaratmış olduğu en özel modelleri, dünya genelinde kalite ve fiyat garantisi vererek, internet üzerinden Dünya'nın tamamı ile paylaşabilmek ve onlara ulaştırabilmek için Türkiye'nin ilk abiye e-ticaret firması olan "abiyefon.com"u yayına almıştır.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Abiyefon.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan abiyefon.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Whatsapp, Pinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo ücreti ödemezsiniz.