Yardım 0850 259 6207
TR / TL

Kur

0 Ürün

İade Koşulları

Abiyefon'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, orjinal kutusuyla , iade formunu doldurarak, kolayca iade edebilir. Ürününüz bize ulaştıktan sonra en geç iki gün içinde ilgili birimler tarafından incelenip, işleme alınır. Onaylanan ürünlerin iadesi kredi kartıyla yapılan alışverişlerinki 3 iş günü içinde, kapıda ödeme ve havale/eft yoluyla yapılan alışverişlerin iadesi her hafta Çarşamba günü saat 17.30'a kadar Abiyefon tarafından yapılır. Bundan sonraki süreç bankanızla alakalıdır. Taksitli siparişlere ait iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza yine taksitli olarak yansıtılır. Yapılan iade ödemelerinde, müşterilerin kapıda ödeme bedeli ve kargo ücreti için yaptığı ödemeler düşülerek, yani sadece ürün bedeli üzerinden iade işlemi tamamlanır.

İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

İade adresi: Sümer Mah. 2482 Sk. Pera Evleri A4 Blok (4/4A) No:4/4/2 Merkezefendi/DENİZLİ

Türkiye İade Koşulları:

Yurtiçi iadelerin tamamı ücretsizdir, Aras kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. İadenizin hızlı ve ücretsiz bir şekilde bize ulaşması için Aras Kargo görevlisine cari kodumuz olan 2016848851644 ile işlem yapmasını söyleyiniz. Diğer kargo firmalarıyla gönderilen iadelerin kargo ücreti göndericiye (size) aittir. Kapıda ödeme ile verilen sipariş iadelerinde, kargo firmalarının aldığı ''kapıda ödeme komisyon bedeli (5 TL)'' iade edilmez. 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, ürün paketinin içerisinden çıkan İade Formunu doldurarak ürünü anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır.Hatalı olan ürünün yenisi  stoklarda var ise aynı gün ücretsiz olarak kargo edilir, yok ise para iadesi yapılır. Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 Sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" gereği uygulamalar esastır.Hertürlü sorunuz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Yurtdışı İade Koşulları:

150€ ve üzeri tutarında ki siparişlerin iadesi "56 York Road N18 2JY Upper Edmonton London UK" adresine , bu tutarın altındaki siparişlerin "Sümer Mah. Ankara Bulvarı No:109/1 Merkezefendi/Denizli/TÜRKİYE" adresimize gönderilmesi gerekmektedir.

 Yurtdışından yapılacak olan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünü Abiyefon'dan size geldiği şekli ile birebir aynı şekilde paketleyip gönderim sağlamalısınız.