Yardım 0850 259 6207
TR / TL

Kur

Teslimat Ülkesi Değiştir

0 Ürün

İade Koşulları

Abiyefon'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, üyeliğiniz üzerinden iade işlemini gerçekleştirerek orjinal kutusuyla , kolayca iade edebilirsiniz. Ürününüz bize ulaştıktan sonra en geç iki gün içinde ilgili birimler tarafından incelenip, işleme alınır. Onaylanan ürünlerin iadesi kredi kartıyla yapılan alışverişlerinki 3 iş günü içinde, kapıda ödeme ve havale/eft yoluyla yapılan alışverişlerin iadesi her hafta Çarşamba günü saat 17.30'a kadar Abiyefon tarafından yapılır. Bundan sonraki süreç bankanızla alakalıdır. Taksitli siparişlere ait iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza yine taksitli olarak yansıtılır. Yapılan iade ödemelerinde, müşterilerin kapıda ödeme bedeli ve kargo ücreti için yaptığı ödemeler düşülerek, yani sadece ürün bedeli üzerinden iade işlemi tamamlanır.

İade süresi dolan, emniyet şeridi kopartılmış, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

İade adresi:  Sümer Mahallesi Ankara Bulvarı No: 109/1 D:4 Merkezefendi / DENİZLİ

Türkiye İade Koşulları:

Yurtiçi iadelerin tamamı ücretsizdir. İadenizin hızlı ve ücretsiz bir şekilde bize ulaşması için Aras Kargo görevlisine cari kodumuz olan 2016848851644 ile işlem yapmasını söyleyiniz. Diğer kargo firmalarıyla gönderilen iadelerin kargo ücreti göndericiye (size) aittir. Kapıda ödeme ile verilen sipariş iadelerinde, kargo firmalarının aldığı '' kapıda ödeme komisyon bedeli " iade edilmez. 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, üyeliğiniz üzerinden iade talebi oluşturarak Aras Kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır.Hatalı olan ürünün yenisi  stoklarda var ise aynı gün ücretsiz olarak kargo edilir, yok ise para iadesi yapılır. Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 Sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" gereği uygulamalar esastır.Hertürlü sorunuz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Yurtdışı İade Koşulları:

İadelerinizin gümrüğe takılmadan sorunsuz bir şekilde elimize ulaşması için lütfen Dhl Express ile aşağıdaki adrese gönderin! Dhl Express haricinde gönderilen iadelerde çıkacak gümrük ücretleri iade tutarınızdan düşülecektir. Yurt dışından iadelerde kargo masrafları, ürün sigortası olması durumunda gümrükleme masrafları da müşteriye aittir. Başka kargo firmaları ile yapılan iadelerin kaybolması durumunda firmamız mesuliyet kabul etmemektedir. Ürünü Abiyefon'dan size geldiği şekli ile birebir aynı şekilde paketleyip gönderim sağlamalısınız. İadenizi aldığımızda ve geri ödemeniz yapıldığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Ürünlerimiz kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilip herhangi bir deformasyon olmadığından emin olunduktan sonra kargoya verilmektedir. Abiyefon'dan satın almış olduğunuz ürünü elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadelerinizle ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerimiz’den alabilirsiniz.

* LÜTFEN İADELERİNİZİ TÜRKİYE ADRESİNE GÖNDERMEYİNİZ

İade adresi: M.Cibikci Ceintuurbaan 101 H 1072 EX Amsterdam/HOLLANDA