Yardım 0850 259 6207
TR / TL

Kur

Teslimat Ülkesi Değiştir

0 Ürün

%100 Müşteri Memnuniyeti

* Kalite Garantisi: Sitemizdeki ürün fotoğraflarının tamamı kendi stüdyomuzda orijinal ürünlerle çekilmektedir. Hiçbir ürün fotoğrafı temsili fotoğraf değildir. Satın alacağınız tüm ürünler fotoğrafta görüldüğü gibi elinize ulaşacaktır. Abiye elbiselerimiz model üzerinde fotoğrafta gördüğünüz gibi durmaktadır. Photoshop ya da farklı yöntemlerle kesinlikle duruşunda bir oynama yapılmamaktadır. TSE belgeli 1. kalite özel kumaşlarla hazırlanan abiye elbiseler firmamızın garantisi altındadır.

* Fiyat Garantisi: Abiyefon dünya genelinde fiyat garantisi verir. Sitemizden satın aldığınız ürünü/ürünleri  (7 gün içerisinde) başka bir e-ticaret sitesinde daha uygun fiyata bulmanız durumunda aradaki fark hesabınıza iade edilecektir. 

* İade Garantisi:Abiyefon.com'dan almış olduğunuz her ürünü, hiçbir mazeret bildirmeksizin,(yurtiçi gönderimde) hiçbir kargo ücreti ödemeden, 7 (yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Yurt dışı gönderimlerde ise kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir. Bunun için ürünü kullanmamış olmanız gerekir.Tek yapmanız gereken iade koşullarına uymak.