0850 259 6207 Yardım
100 TL ÜZERİNE ÜCRETSİZ KARGO ÜCRETSİZ İADE TÜM ÜRÜNLERDE
TR / TL

Dil Değiştir

Kur

0 Ürün

İade ve Değişim Koşulları

Abiyefon'dan aldığınız her ürünün üzerinde, denemenize engel olmayacak şekilde mühürlenmiş özel bir şerit bulunmaktadır. İadenizi veya değişiminizi ürünün üzerindeki bu şeridi koparmadan veya tahrip etmeden gönderiniz. Abiyefon'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, orjinal kutusuyla , faturanın ön yüzündeki formu doldurarak,  kolayca iade edebilir, değişime gönderebilirsiniz. Ürününüz bize ulaştıktan sonra en geç iki gün içinde ilgili birimler tarafından incelenip, işleme alınır. Değişim ürünleriniz en geç ertesi iş günü kargoya verilir. Onaylanan ürünlerin iadesi kredi kartıyla yapılan alışverişlerinki 3 iş günü içinde, kapıda ödeme ve havale/eft yoluyla yapılan alışverişlerin iadesi her hafta Çarşamba günü Abiyefon tarafından yapılır. Bundan sonraki süreç bankanızla alakalıdır. Taksitli siparişlere ait iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza yine taksitli olarak yansıtılır. İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. Size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

İade ve değişim adresi: Sümer Mah. Ankara Bulvarı No:109/1-1 Merkezefendi/DENİZLİ

Türkiye İade ve Değişim Koşulları:

Yurtiçi iadelerin tamamı ücretsizdir, Aras kargo ve ya Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. İadenizin hızlı ve ücretsiz bir şekilde bize ulaşması için Aras Kargo görevlisine cari kodumuz olan 1513441931328 ile, Yurtiçi Kargo görevlisine cari kodumuz olan 435936798 ile işlem yapmasını söyleyiniz. Diğer kargo firmalarıyla gönderilen iadelerin kargo ücreti göndericiye (size) aittir. Kapıda ödeme ile verilen sipariş iadelerinde, kargo firmalarının aldığı ''kapıda ödeme komisyon bedeli (5 TL)'' iade edilmez. 

Her sipariş için iki(2) değişim hakkınız olduğunu unutmayınız. İkinci değişim sonrasında lütfen iade ve değişim talep etmeyiniz. 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, ürün faturasının arkasındaki bölümü doldurup ürünü anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır.Hatalı olan ürünün yenisi  stoklarda var ise aynı gün ücretsiz olarak kargo edilir, yok ise para iadesi yapılır. Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" gereği uygulamalar esastır.Hertürlü sorunuz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Yurtdışı İade ve Değişim Koşulları:

Yurtdışından yapılacak olan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünü Abiyefon'dan size geldiği şekli ile birebir aynı şekilde paketleyip Dhl kargoya verdiğiniz taktirde, ülkenizin belirlemiş olduğu kargo tutarını ödeyerek geri gönderim sağlayabilirsiniz.